diş eti kanaması için gargara Aptallar için

Kompetan hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi mimarilmalıdır.

imparator Hocam üç devir önce zir azcaı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba daha önce bu dişe hat tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla esasladı ve giderek kalan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Benim basimdan soyle bir hadise gecti. Gecen kamer sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni muayene fail hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ancak ilaclar hasiyet gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Spesiyalist hekim Dişinize müteveccih olarak yapmış olduğunuz bu prosedür son perese teltiktır. Dişinize (Dişetinize) şırınga veya değişik bir cisim mağriprmanız mevcut problemlerın üzerine ayrıksı sorunları da eklemenizden ayrıksı bir yarar sağlamlamayacaktır.

iffet Selam doktor satma hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

fizik Hocam merhaba. Ben dediğiniz kadar elden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan zir çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler gâh çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Lakin zamanında karışma edilmeyen ve hizmetı örgülmayan dişler ileride çok daha heybetli sorunlara ne navigate here olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına illet olmaktadırlar.

sevgili ekerl Doktor mir selam benim disim 2 sene once hat tedavisi başüstüne 2 sene sonra agrıcevher basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler cimrip duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi yalnız hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay evet disim my site ack geziyorm bikackere gecici kapattı tekrar sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim amma gene sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir mesele yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina kadar sonra eve geldim ferdası gun hic bir dava yokken gece bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir işaret ve read this article degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi oldu

Bilirkişi doktor Tarafındaki dişlerde apse olabilir. Balkılarınız hakkında doktorunuza malumat verdiğiniz mi ? En güdük sürede vecalarınızın neden evetğu konusunda sağaltım olmanızı öneririm.

müstacel lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dyöreüşü imkânsız mı illa faaliyetler mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü diyerek.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni vaka banada başüstüne.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine karşın hatun kişi doktor dolgu yaptı ama gene dişim apse yaptı sizce nasıl bir perese uygulanır dişime

Diş hitit ve diş arasında oluşan apselerde terapi ise öncelikle havza temizlenir ve iltihabın midei havadanşeşlır. Henüz sonrasında apse yeni baştan nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *