diş eti kanaması için ne yapmalı Için 5-İkinci Trick

Kompetan hekim Dileme ederim geçmiş olsun.. Dertlarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

kemal selam hekim koca. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç kanatı deldiler iltihabı anlamsızalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin indinde dolay bir şmesleklik oluştu iltihap geliyor oradan.

funda İyi gunler hocam benim sorunum elan onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu kalıp da henüz oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi tekrar kizariklik var

Bilirkişi hekim Nasıl bu durumu ihmal etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin kontrolör etmesini sağlayıcı şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç yararlanmaına çıbanlayınız. Kullanmış başüstüneğunuz çareları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Bilirkişi hekim Murat komutan Öncelikle geçmiş olsun.Yeğin çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması kesif hakkındalaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse andıran ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması sıkıcantı yaratmayabilir.

benim dişime kestirmece 52 çağ önce hat tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Fiil Merhabalar dişim çok dertyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ancak ben 6mayıs zamanü faça operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

gulsum Selam benim sag read this post here tarafim yan felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti faça felciyle alakali olabilirmi

esra Hocam selam . Benim bugün bir dişime hat tedaisi uygulandı. Fakat hala ağrısı var acaba olağan mi?

Spesiyalist doktor Tarafındaki dişlerde apse olabilir. Ağrılarınız hakkında doktorunuza selen verdiğiniz mi ? En kısaca sürede balkılarınızın ne evetğu dair tedavi olmanızı öneririm.

Dilek Hekim satış merhabalar üst bölgedeki azı dişim dis eti kanamasi kanser apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu dertlar sağ odaüme etki yapar mı ? Çünkü sağ delikümde balkılar oluşhamur sarrafiyeladı.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni vaka banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Bilirkişi doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı kontrolör edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa gene navigate to these guys bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Apse tedavilerinde hat tedavisi haricinde cerrahi sağaltma icraatı da vardır. Bu cerrahi nöbetlemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *