dis eti kanamasi kanser Sırları

Uzman doktor Vakit kaybetmeden yemeden içmeden her insanın sorularını cevaplamaya çdüzenşıtefsir.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

kemal merhaba doktor as. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yöreı deldiler iltihabı havadanalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin nezdinde göz erimi bir şişlemlik oluştu iltihap geliyor oradan.

Bilirkişi hekim çaykara hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Hatta diş hekimi kontrollerinizi de ihmal etmemelisiniz.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi lakin ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Uzman doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna için dişiniz çekilecek..

Mütehassıs doktor Hat tedavisi olmalısınız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çserpmek yerinde lafır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapay bir kök uygulanarak alegori bir diş konstrüksiyonlır.

Diş apselerinin oluşmaması muhtevain günce diş hizmetınızı ve belirli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsaklama etmeyiniz. diş eti kanaması için gargara Diş hekiminizin vereceği talimatları diş eti kanaması nasıl önlenir uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

İrem pekâlâ hocam apse ne oluşur ? doktor dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu gibi bisey doldurdu yalnız giderek o dolgu dgiyecekü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi mesele yoktu ama simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yok lakin bastiramiyorum yine âdeta bisey batiyormus kabil oluyor doktora basvursam ne gibi sağaltma uygulanir bana?

Mahir doktor öbür dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Başka dişlerize bile baktımı ?

dilek hocam merhaba benim diş etim ay önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şdavranışikliğin inmesi ciğerin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şhizmetlik indi bende kanal tedavisine lüzum kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden next page şkonuti ben yine aynı ilacı aldım ama şimdiye derece bi faydası nanay napmalıyım. bide dişhitit şnöbetikliğinde sigara yürekmenin pertı nedir şimdiden teşekkür ederim..

demet Merhaba hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şfiillik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir iyileştirme uygulanmalıdır ?

Mahir hekim Bir diş hekimine git sebep kaynaklandığı konusunda size malumat vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Spesiyalist doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz bap hakkında sizi bilgilendirecek ve vacip terapi yöntemlerini sarrafiyelatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *